Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Momentálně neplánujeme žádný vrh 


Vrh B

všechna štěňátka jsou již v nových domovech heart

Maminka je naše Terezka (Blue Dew Bohemia Patrix) a tatínek Bak Fešák, veleúspěšný pes v Obedienci a jiných psích sportech. (Více o Bakovi na: www.bakfesak.borec.cz). Krytí proběhlo 12. 12. 2011.  Miminka přišla na svět 10. 2. 2012, oběr bude možný začátkem dubna.

Ob Ch. Bak Fešák:

DNA CEA Normal, CEA/PRA neg. (2010), DKK 1/1

otec: Clydebank Brit ISDS 245816 - import VB

matka: Arin Svěží vítr

Zkoušky: ZZO, ZOP, BH, ZM, ZPU1, IPO-V, LA1, OB1, OB2, OB3, MD1, DwD1, F1, F2, HtM1, HtM2

Tituly: Český obedience šampion, Vicemistr ČR obedience 2010, Mistr ČR border kolií v obedience 2010, Master of dogdancing 1.stupně, splněny podmínky pro udělení titulu Šampion výkonu BCCCZ

Účast na mistrovských soutěžích: MISTROVSTVÍ SVĚTA obedience 2009, 2010, 2011

Bak je pes vyrovnané povahy a velký workholik se zápalem do čehokoliv. Věnujeme se závodně všemožným aktivitám - agility, obedience, dogdancing, sportovní kynologie; vrcholově se zaměřujeme na obedience. Bak patří v současnosti k nejlepším obedience psům v ČR. V agility je rychlý a díky poměrně velké poslušnosti i přesný. Miluje obrany.

Bakův otec Clydebank Brit ISDS 245816 byl importován do ČR z Velké Británie, je Mistr ČR v trialu a svého času patřil k nejlepším ovčáckým psům v ČR. Brit je otcem mnoha sportovně a pracovně úspěšných border kolií - např. Beatrix ze Skalistých hor (LA3), Apollon Imperium Oven (2x Mistr ČR ve výkonu BOC), Bety Sen pastýřú (12 zkoušek z výkonu), Alloway Tachyon (LA3), Alma Otasláva (IPO3), Kitty Akumulátor (splněno do LA3), Cak Hrdlička alias "Prase" (úspěšný trialový pes), Basha Ayky (LA3),... Předává svým potomkům velkou ochotu a chuť do jakékoliv činnosti.

Bakova matka Arin Svěží vítr pochází ze spojení Alma Foxy Fox (sportovně i výstavně úspěšná fenka) a belgického psa show linie Wendevick Usecasper (mnoho výstavních titulů).

 

Proč zrovna Bak?

Vybrat správného ženicha pro fenu je vždy velmi těžké. Baka znám již osobně několik let. Ta touha a jeho nadšení do práce mě uchvacuje. Povahově velmi vyrovnaný pes, bez jakýchkoliv zlozvyků, bez reakce na střelbu, ochotný pracovat jen pro spokojený pohled paničky.

 

Terezka:

Zdraví: DKK 0/0, PRA/CEA - negativní, DNA CEA normal

otec: Just in Time Gasko Prim

matka: Tambhe Bohemia Alké

Výstavy: VN, V2, V1 Vítěz třídy, Krajský vítěz

Zkoušky: ZZO, ZOP, BH, OB-Z, OB-1

Terezky oba rodiče pracují na farmě u stáda ovcí. Prarodiče z Tambhyný strany jsou výstavně úspěšnými psy (Duncan Bohemia Alké x Roxana vom Skuddenhof ). Prarodiče ze strany otce jsou Funky Akumulator a Crazy Brown Gasko Prim - výstavně úspěšný pes s mimořádnou povahou.

Terezka je velmi vyrovnané stvoření. Když je potřeba, umí být velmi klidná, ale pokud se jde něco dělat, je v ní obrovské nadšení a radost. Je neuvěřitelně rychlá. Netrpí žádnými zlozvyky a nemá reakci na střelbu. Miluje obrany, agility a poslušnost. Je nekonfliktní vůči psem, lidem........zkrátka borderka, jak má být.

image

 

Co od toho to spojení očekávat?

Doufám, že všechny mimina budou mít tak vyrovnané  povahy, velkou chuť do práce, budou se rychle a chtivě učit. Tak trochu závislí na jejich páníčkovi a chtít mu ve všem vyhovět. Jelikož jsou si Terezka a Bak velmi podobní, snad se mé očekávání naplní a budu moci vypravit do světa tak skvělé borderky, jako jsou právě oni.

a tady jsou:

Pejsek č.1 - Black Point ("Bak")

dark sable, majitelka: Jana Šlajsová

 

Pejsek č. 2 - Be Free

trikolor, majitel: Vladimír Ivanov Tzenovský

 

Fenka č.1 - Baby Doll ("Křupka")

dark sable, majitelka: Kateřina Schánělcová

 

Fenka č.2 - Brisk Bee ("Bibi")

černobílá - majitelka: Simona Kochwasserová

 

Fenka č. 3 - Blueberry ("Stacy")

černobílá - majitelka: Kateřina Čížková

 

Fenka č.4 - Bubble ("Fly")

černobílá, majitelka: Sonka Koleňáková

 

Fenka č.5 - Black Swan ("Gábina")

černobílá, majitelka: Tereza Průšová

 


 

TOPlist